האם אתה שולט בסטרס או שהוא שולט בך?

בשנת 2021 אנחנו שנה מאז נכנסה מגיפת הקורונה הבינלאומית לחיינו. אם עד היום סיבות הסטרס היו לוליינות בין עבודה ,מערכות יחסים ,משפחה וחיי חברה , פקטור חדש נכנס לחיינו ומאיים על בריאותנו. אנו מנסים לשמור על הבריאות הפיזית, משתדלים לאכול בריא ,כל אלו קשים ליישום ולעיתים בלתי אפשריים.

הכסף הוא בראש של כולנו, השינויים הכלכליים, המדיה החברתית מציבה בפנינו סטנדרטים גבוהים לחיי משפחה תקינים, לכן זה נראה מאוד צפוי שאחוז גבוה באוכלוסייה בעולם ובישראל בפרט ( בנוסף יש איום ביטחוני לאומי) מדווח על עלייה ברמות הסטרס והחרדה בשנים האחרונות ובשנת 2020 באופן קיצוני יותר.

האם אתה באופן קבוע מרגיש באי נוחות ועצבני?

האם אתה סובל מכאבי ראש או בעיות עיכול?

האם המוטיבציה שלך לשמור על עצמך ועל משפחתך במגמת ירידה?

האם אתה כל הזמן מותש ,ממערכות היחסים שלך הבין אישיות ו/או עם הילדים?

האם אתה מרגיש מדוכא או עצוב לעיתים קרובות יותר ממה שאתה צריך להיות ?

רובנו מתכחשים לסטרס ומתייחסים לכך כחלק מהחיים של כל אחד מאיתנו,
אבל התנהגות כזו היא מסוכנת לבריאות שלך ושל הסובבים אותך.

אם לא תתחיל לנהל את הסטרס שלך ,
הוא עלול להוביל לפגיעות פיזיות קשות במצב בריאותך כגון :

לחץ דם גבוה, התקפי לב , שבץ מוחי.

ירידה חדה ברמות האנרגיה שלך.

עלייה ברמות הקורטיזול המובילות לשומן ביטני.

עלייה בתחושה של הצפה ריגשית.

עלייה במספר הלילות הלבנים - קשיים בשינה.

ירידה ביכולת הפריון אצל נשים.

פגיעה ביכולת הזקפה אצל גברים.

ירידה בחשק המיני.

אם אתה מודאג שניהול הסטרס אינו בידיך ורוצה להרגיש נינוח יותר ומאושר מבלי שתעשה שינויים בחיי היומיום שלך , יש לנו חדשות בשבילך – זה לא ילך ... אתה לא יכול לשלוט באירועים וגורמים חיצוניים שמובילים לסטרס אבל אתה כן יכול לשלוט באיך אתה מנהל את זה. להביס את הסטרס הזה קל יותר ממה שאתה חושב , הכל נמצא בראש שלך !!!

האם ידעת שלמוח שלך יש שיטה סודית לעלות את הסבילות לסטרס וכל מה שאתה צריך לעשות הוא להפעיל אותה?

ריקלם הפורמולה הטבעית שלנו פותחה על ידי רוקחים עם ניסיון של מעל 25 שנים ביצירת פתרונות טבעיים הפורמולה מכילה צמחים אשר מספקים למוח את היכולת לעלות את הסבילות לסטרס ,מאפשרים פעילות יותר אפקטיבית של המוח במיתון חרדה וסטרס.

תערובת הצמחים שנבחרה לפורמולה זו נעשתה במינונים היוצרים סינרגיה ביכולת הצמחים הידועים במשך מאות שנים והוכחו בהשפעתם המרגיעה על הגוף ,עוזרים לך להילחם בסטרס היומיומי מבלי לגרום לך לנימנום או טישטוש.

השימוש בתמצית שורש הולריאן נעשה כדי לשפר את הפעילות המוחית ,עוזרת לך להיות חד וצלול יותר בעבודה והרבה יותר יעיל.

מעניין לדעת שהשם ולריאן מקורו מלטינית ומשמעו להיות חזק יותר או בניסוח אחר בריא יותר

מחקרים רבים שנעשו בנושא מצאו שהחומר הפעיל בולריאן ,חומצה ולראנית מעכבת את הפירוק של גאבה שהוא מרכיב כמיקלי במוח אשר עוזר לווסת את הפולסים העצביים במוח ובמערכת העצבים המרכזית.עיכוב פירוק גאבה מוביל להרגשת נינוחות והרגעה .כמו כן ולריאן שומר על רמות סרוטונין אותו כמיקל המעורב בוויסות מצב הרוח שלנו.

פסיפלורה הידוע בכינויו פרח התשוקה נחקר רבות לגבי יעילותו בהפחתת חרדה .החוקרים מצאו שהמרכיבים הפלבנואידים בו גורמים לעלייה ברמות גאבא במוח דבר המוביל לאפקט הרגעה פיזי ונפשי.

בלוטות האדרנל הן בלוטות הורמונליות בפני עצמן, אשר מטרתן להפריש בעיקר קורטיזול ואדרנלין בתגובה ללחץ, חרדה או עומס שאנו חווים.
כאשר אנו חווים מצבים כאלו על בסיס קבוע, אנו חשים נטולי אנרגיות ועייפים, כתוצאה מהעייפות של בלוטת האדרנל, שהפרישה הרבה מאוד הורמונים מעוררים לפני זמן מה.

מחקרים מעידים כי אשווגנדה מסייע להפחית את רמות הקורטיזול (=הורמון הלחץ) בגופנו לאורך זמן, גם אם אנו סובלים מרמות גבוהות של קורטיזול בגופנו באופן כרוני, כך שנוכל ליהנות מרגיעה ונינוחות..

הג'ינסנג ההודי =אשווגנדה אף מסייע לתמוך בפעילות של בלוטת האדרנל ולהעצים את פעילותה, כך שתגבור על העייפות ותמשיך לתחזק את גופנו ביעילות ובערנות. מחקר מאשש כי אנשים שסובלים מחרדה, אשר נוטלים אשווגנדה לאורך חודשיים, ייהנו מפחת משמעותי ברמות החרדה שלהם.

בשל היותו אדפטוגן, אשווגנדה אף מסייע להקל משמעותית על דיכאון ותחושות לא נעימות. הוא מסייע לווסת את הפעילות של המוליכים העצביים השונים במוחנו וההורמונים השונים בגופנו, כך שנוכל ליהנות מרוגע, שלווה, הערכה עצמית ומחשבות חיוביות מקל על דיכאון ומחשבות שחורות.

ההשפעה המרגיעה של הטיליה ניכרת לאורך כל מערכת העצבים בגוף האדם, לכן משתמשים בצמח לצורך הרגעה וחוסר שקט אפילו אצל ילדים. הטיליה מונע גם התכווצויות מיותרות בדרכי העיכול, כולל ושט, קיבה ודרכי המרה. בהשפעת הצמח פוחתות תופעות נפיחות הבטן וכאבים הנלווים לחוסר עיכול סדיר. משום שחלק גדול מכאבי הראש קשורים לעיכול לא תקין, צמח הטיליה שמצמצם התכווצויות לא סדירות באברי העיכול, משמש פעמים רבות בתערובות צמחיות הניתנות נגד כאבי ראש חוזרים.

לסיכום , השימוש בריקלם מאפשר ניהול הסטרס באמצעות פורמולה טבעית ,המאפשרת ניהול אורח חיים פיזי ומנטלי בריא יותר.

לצ'אט עם נציג
צריכים עזרה?
שלום, איך נוכל לעזור לך?
דילוג לתוכן